Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

2022 Nürnberg Fensterbau Fuarı'nı Başarıyla Tamamladık

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Almanya'nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir gerçekleşen  2022 Fensterbau Fuarı'na, son teknoloji ürünlerimizle katıldık. Yenilikçi Çözümler mottosuyla katıldığımız fuarda en yeni, fonksiyonel ve inovatif ürünlerimiz ziyaretçilerden tam not aldı.

12-15 Temmuz 2022 tarihlerinde gerçekleşen fuarda, özenli ve özverili bir çalışmanın sonucu olan VORNE ürünleri arasında özelikle VORNE Otomatik Kaldır-Sür Sistemi ziyaretçilerin ilgi odağındaydı. VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Akıllı Ev Sistemlerine Uyumlu Otomatik Kaldır-Sür Sistemi fuarın en dikkat çeken ürünleri arasındaki yerini aldı. Android ve IOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefon veya tabletlere Apple Store veya Play Store’dan indirilen uygulama sayesinde dilediğiniz yerden sürme sistemi tek tuşla açılıp-kapanabiliyor, güvenlikli havalandırma moduna alınabiliyor veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Yoğun ve keyifli geçen dört günün ardından bir fuarı daha başarıyla geride bırakmanın, firmamızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etmenin ve siz değerli dostlarımızla bir araya gelmenin keyfini ve gururunu bir arada yaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş;
2022 Nürnberg Fensterbau Fuarı'nı Başarıyla Tamamladık

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.