Vorne pencereyi anlatıyor… (Etap 2)


"Vorne “Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması” toplantılarının 2. Etabını 6 şehirde gerçekleştirdi.
 
Vorne “Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması-2. Etap” başlığı altında Balıkesir Basri Otel, Bursa  Hilton Bursa Convention Center, Kütahya Hilton Garden Inn, Afyon NG Hotels, Denizli Dedeman Park Hotel ve Antalya Harrington Park Resort’de düzenlediği toplantılarla Türkiye’nin önde gelen üretici firmaları ve sektör oyuncularıyla buluştu.
 
Vorne Pencere ve Kapı Sistemleri Dış Ticaret A.Ş Satış Koordinatörü Sn Erkan Kesemen’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantılar, Vorne Pencere ve Kapı Sistemleri Yurtiçi Satış Bölge Sorumlularının aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar, aksesuarlar üzerinde uygulanan testler ve sonuçları ile bunlara bağlı olarak geliştirilen kalite belgelendirmelerinin önemi, pencere ve kapı sistemleri ve montaj püf noktaları konulu sunumlarıyla devam etti.
 
Toplantı, katılımcılarla birlikte otel restoranında yenen akşam yemeğinden sonra dağıtılan sürpriz hediyelerle sonlandı.
 
Katılımcılar tarafından büyük ilgi ve memnuniyetle karşılanan toplantılar yıl boyunca Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenlenmeye devam edilecektir."