TBM’in Vorne Ziyaretleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor


En büyük ve en değerli müşterilerimizden TBM’in Vorne ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’a ve fabrikamıza gelen Ekim ayının ilk TBM grubunun ardında ay sonunda Sayın Victor Trenev de TBM’in değerli çalışanlarıyla birlikte fabrikamızı ve bizleri ziyaret eden kişiler arasındaydı. 
 
Ekim ayı içerisinde ülkemize gelen ilk TBM grubu fabrikamızı ziyaret ederek üretim tesisimizde gerçekleştirilen bilgilendirme gezisinin ardından bölge sorumlumuz Bakyt Kakenov tarafından verilen ve ürünlerimiz ve fabrikamızla ilgili bilgiler içeren eğitime katıldılar.  Fabrikamızda geçirilen günün ertesinde, İstanbul’un en güzel köşelerini içeren bir tur ve oldukça keyifli geçen akşam yemeğinin ardından bizlere veda eden gruptan geriye eğitici, bilgilendirici ve keyifli pek çok anı kaldı. 
 
Ekim sonunda bizleri ziyaret eden bir diğer TBM grubunda ise TBM’in değerli patronu Sayın Victor Trenev de vardı. Üretim tesisimizde gerçekleşen gezinin arından gün, toplantı ve keyifli geçen bir yemekle sonlandı. Bizlere onur veren ziyaretlerinin ardından ülkeden ayrılan Sayın Trenev ve değerli TBM üyelerini ağırlamaktan, birlikte zaman geçirmekten büyük mutluluk duyduğumuzu belirtirken, en yakın zamanda yeniden bir araya gelerek birbirinden güzel anılara yenilerini eklemeyi diliyoruz.