Bayi Toplantısı 2016


"6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Regnum Carya Belek’te düzenlediği organizasyonla Vorne birkez daha bayilerini biraraya getirdi. Her yıl geleneksel hale getirdiği Bayi Toplantısı’nın açılış konuşmasını leri Pencere Kapı Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Nagehan Kurtuluş yaptı. Firmanın gelecek hedeflerinden bahseden Nagehan Kurtuluş hedeflere ulaşma yolunun bayiler, müşteriler ve firma çalışanları olarak aynı hedefi benimsemeleri gerektiğinden bahsederek, firmanın yeni sloganı ‘Daha İleri’nin anlamı üzerinde kısa bir konuşma yaptıktan sonra yılın satış değerlendirmesini yaptı.
 
Vorne Bayileri otelin sunduğu imkanlardan yararlanarak yılın stresini attıkları gibi, yine Vorne nin düzenlediği aktivitelere de katılıp çocuklar gibi eğlendiler. İki takıma ayrılan bayiler oyunlar bittiğinde Vorne için tasarlanmış altın ve gümüş madalyalarını aldılar.
 
Son gece yapılan gala yemeğinde canlı orkestra eşliğinde eğlenen bayilere sürpriz olarak kendi isimleri için hazırlanmış milli takım formaları hediye edildi. Formaları hemen üzerlerine giyen bayiler 10. yıl marşı eşliğinde, ellerinde bayraklarla  çoşkulu anlar yaşadılar."