Test

Estetik görünümden vazgeçmeyenler için geliştirilen Gizli Menteşe Sistemi, yaşam alanlarının şıklığına şıklık katar. Pencere çerçevesine tamamen entegre olan Gizli Menteşe Sistemi’nin tüm bileşenleri kasa ve kanat içinde gizlenmiştir. Menteşe ve kapak gibi göz zevkini bozan parçalar dışarıdan görünmediği için pencereler yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırır.
 

Pencere iç sistemlerinin olmazsa olmazı güvenliği artıran ve profil içine gizlenen menteşelerdir. Bu menteşeler hırsızlığa karşı maksimum koruma sağlar. Üst makas menteşe üzerinde bulunan güvenlikli pim ve yine üst makas menteşe üzerindeki entegre pim ile Gizli Menteşe Sistemi’nde bulunan mantar başlı güvenlik pimleri yaşam alanlarının güvenliğini artırmak için tasarlanmıştır. .stün teknoloji ile üretilen güvenlik pimleri, pencerelerin güvenliğini maksimuma çıkarır.

100 derecelik kanat açılımına sahip olan Vorne Gizli Menteşe Sistemi, manzara izleme keyfini artıran geniş görüş açısı sunar. 100 kg taşıma gücüne sahip olan sistem; PVC, ahşap ve PVC kanallı alüminyum profillerde sorunsuzca kullanılabilir.

Vorne Gizli Menteşe Sistemi’nde daha az aksesuar kullanıldığı için montaj süreleri oldukça kısadır. Tek kişinin dahi kolayca montaj yapabildiği sistemde menteşe bileşenleri kasa ve kanada kenetlenir. Vorne alyanlar ile kolayca yatay / dikey ve conta baskı ayarları yapılabilir.

Vorne Gizli Menteşe Sistemi; rüzgar, yağmur ve sese karşı tam sızdırmazlık sağlar. 90 derece kanat sınırlayıcısı sayesinde ani çarpmalara karşı korumalıdır. Vorne Gizli Menteşe Sistemi, korozyona dayanıklı nano teknolojik yüzey kaplaması sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılır.